Płytki w Twojej kuchni LEA Ceramiche

Kuchnia to miejsce, gdzie szczególnie trudno jest utrzymać porządek. Ciągłe gotowanie, miksowanie, mycie naczyń, czy serwowanie posiłków sprawiają, że ściany i podłoga wiecznie są zachlapane. Dlatego też idealnym materiałem wykończeniowym do kuchni jest ceramika. I nie chodzi tutaj o jedną zwartą płytę, ale o nowoczesne i niezwykle eleganckie płytki ceramiczne. I nie mów mi, że nie wszędzie pasują. Bo bez względu na to, w jakim stylu urządzona jest kuchnia, czy to styl prowansalski, czy shabby chic – znajdziesz wzór i kolor płytek, które doskonale styl ten uzupełnią.

Oprócz płytek na ścianę, warto w swojej kuchni położyć też płytki podłogowe LEA Ceramiche. Wyobraź sobie choćby pierwszy lepszy obiad. Gdy tłuszcz pryska z patelni, podłoga dookoła jest cała w plamach. Do tego dochodzi pomidor, który przed chwilą spadł z deski do krojenia. Na domiar tego, wbiega dziecka i wylewa ze szklanki sok z czarnej porzeczki. Jak wtedy wygląda Twoja podłoga? No właśnie. I chociaż płytki podłogowe nie sprawią, że plamy nie będą się pojawiać, to jednak pozwolą szybko się ich pozbyć. Wystarczy mop z ciepłą wodą, gąbka, czy chociażby specjalna chusteczka nawilżana przeznaczona właśnie do czyszczenia płytek LEA Ceramiche. Czyszczenie takiej podłogi nie wymaga ani wielkiego wysiłku, ani też poświęcenia dużej ilości czasu. Właściwie to na bieżąco można kontrolować czystość podłogi.

Wszystko to sprawia, że płytki ceramiczne LEA Ceramiche doskonale sprawdzają się w kuchni. Ich trwałość sprawia natomiast, że przez lata wyglądają fantastycznie.

Czytaj również  Kompletny przewodnik po wyborze najlepszego łóżka dla dziecka