Wizyta lekarska bez strachu wśród maluchów

Wizyta lekarska dla dzieci kojarzona jest przede wszystkim z nudą, ale i strachem, co skutkuje w dorosłym życiu, gdy każde wyjście do lekarza wywołuje w nas niepokój oraz zniechęcenie, a co za tym idzie, omijamy ich szerokim łukiem.
W centrum medycznym neoMedica pracuje prywatny pediatra. W Poznaniu jest to często odwiedzane miejsce.

Niestety na wizytę tutaj musimy poświęcić nieco więcej czasu, niż u innych lekarzy, jednak ma to swoje pozytywne aspekty, gdyż pozwala to na szczegółową rozmowę zarówno z dzieckiem, jak i jego rodzicami, a co się z tym wiąże, poznanie swojego pacjenta i zbudowanie z nim relacji, która sprawia poczucie bezpieczeństwa u najmłodszych. Spotkamy się tu także z nietypowym rozwiązaniem, jakie są gry i zabawy, pozwalające na zebranie odpowiednich informacji niezbędnych do postawienia diagnozy oraz leczenia.

Z pewnością wizyta w tym centrum pozwoli na wyzbycie się strachu u najmłodszych. Dodatkowym plusem jest fakt, iż na wizytę możemy umówić się poprzez stronę internetową, która znajduje się pod adresem: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/pediatria/, co pozwoli na oszczędzenie czasu stania w kolejce, a także wielu prób kontaktu telefonicznego, który towarzyszy nam praktycznie wszędzie.

Czytaj również  Jaki wybrać tusz do drukarki canon?