Płytki ceramiczne – czym się kierować w poszukiwaniach

Płytki ceramiczne zmieniają swoje kształty, kolory oraz wzory. Wpływając na procesy technologiczne, można był stworzyć płytkę, która upodobniła się do innych materiałów używany do dekoracji wnętrz. Mowa tu na przykład o drewnie. Dzięki temu rozwiązaniu powstają takie płytki do łazienki, które wcześniej były niespotykane, takie jak na przykład płytki drewnopodobne. Wyglądają jak drewno, a mają właściwości płytek- są odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu. Dzięki temu można wprowadzić „drewno” do łazienek. I nie sprawić, że łazienka bardzo szybko będzie musiała być odnawiana jeszcze raz.

Dobra „imitacja”- takie płytki w Paste Group

Innymi materiałami, które można zastąpić tworząc płytki ceramiczne, są między innymi różne materiały naturalne, takie jak kamień, marmur i metal, jak również inne materiały stosowane w architekturze i wystroju wnętrz, takie jak beton, terakota czy nawet tynk. Są to rozwiązania, które sprawdzą się w kuchniach, gdzie potrzeba materiałów odpornych na zaplamienia czy też trwałych. Łatwiej jest też stworzyć nowoczesny wygląd za pomocą tego typu rozwiązań.

Salon płytek w Poznaniu

Ciekawe rozwiązania płytkowe ma salon płytek Paste Group. Swój asortyment ma dostępny na stronie. Tam też można sprawdzić, które kolekcje płytek podłogowych świetnie sprawdzą się w Twojej kuchni czy łazience, a zakupów można dokonać w sklepie stacjonarnym. Sprawdź, czy znajdziesz tam idealne płytki dla siebie!

Czytaj również  Zimne bloki