Zastosowanie mleka klaczy

W siarze mleka klaczy znajduje się wiele substancji które w sposób rewelacyjne działają na nasz organizm. Jest to produkt który produkowany jest w sposób naturalny zarówno przez człowieka jak i przez inne zwierzęta na przykład bydło. Zawiera on wiele białka tłuszczu węglowodanów magnezu witamin z grupy b witamin a c i e oraz innych minerałów. Jest to produkt odżywczy zawierający wysoki poziom przeciwciał pozwalających na regulację różnych układów naszym organizmie.

Gdzie kupić produkty z suplementem.

Produkty, które zawierają colostrum bovinum, można kupić bezpośrednio na stronie producenta suplementów, geny active. Na stronie: można znaleźć poszukiwane suplementy czy kosmetyki, poczytać na temat ich wykorzystywania, oraz sprawdzić który rodzaj kosmetyków będzie dla nas najbardziej odpowiedni.

Benefity z wykorzystaniem mleka klaczy

Fakt, że mleko klaczy jest tak bardzo odżywcza, sprawę że może być ona wykorzystywana nie tylko wśród młodych osób, ale również wśród dorosłych. Związane jest to ze specyficznymi związkami białkowymi którym jest laktoferyna uczestnicząca w odpowiedzi immunologicznej organizmu na infekcje. Jest ona często wykorzystywana w kremach suplementach bądź kosmetykach. Może być również przyjmowana ustnie w celu wzmocnienia układu odpornościowego, włącz regulacji wszystkich układów w organizmie.

Czytaj również  Jaki wybrać tusz do drukarki canon?